Moje kolczyki z filcu są szyte i ozdabiane ręcznie. Wytwarzam je według własnych projektów inspirowanych rękodziełem afrykańskim.
  
My earrings are made of felt sewn and decorated by hand. I produce them according to my own projects inspired by African Jewelry.

    

Moje ręcznie wyplatane kolczyki należą do tej grupy przedmiotów, jakie tworzy się z wielką pasją, ale i z mozołem. Potrzeba do nich wielkiej cierpliwości i precyzji, dlatego nie są bardzo popularne wśród wytwórców biżuterii. Z tego też powodu są bardzo oryginalne i niezwykle efektowne.
Moje kolczyki wyplatam ściśle według indiańskiej receptury.
  
My hand waved earrings belong to the group of items that are created with great passion, but also with toil. They need a great patience and precision, so they are not very popular with jewelry makers. For this reason they are very unique and very effective. I weave my earrings by Indian recipe.
Inspiracją do moich potworków stały się Potworne Laleczki powstające w Tajlandii. Zauroczyły mnie do tego stopnia, że od jakiegoś czasu wytwarzam własne Bulby. Wszystkie Bulby mają swoje imiona. Są mięciutkie i chwytają za serca nie tylko dzieci, ale i wszystkich wielbicieli rękodzieła.
  
The inspiration for my monsters has become from Monstrous Dolls produced in Thailand. Thai Monsters charmed me so much that for some time I produce my own Bulbas. All Bulbas have their names. They are soft and grip the hearts of not only the children, but all lovers of handicrafts.

Słodkie żabki na drewnie są popularne wśród zwolenników moich prac.

Sweet, wooden frogs are popular among followers of my works.Twarz Buddy to jeden z moich ulubionych tematów malarskich, którego inspiracją jest mój kilkuletni związek z Tajlandią i wielka miłość do tego wspaniałego kraju.
Buddę maluję zazwyczaj na podobraziach malarskich, ale czasami używam też desek. Uwielbiam tworzyć serie tego samego wizerunku w różnych paletach barw.
Używam wodoodpornych farb akrylowych.

The face of Buddha is one of my favorite topics of painting, which is inspired by my relationship with Thailand and a great love for this wonderful country.
I usually paint Buddha on canvas but sometimes I use wood.
I love to create series of the same image in various colors.
I use waterproof acrylic paints.

Kilka moich stoisk z aniołkami w Polsce i Europie.
A few of my stands with angels in Poland and Europe.


AngelsI would like to invite you to the gallery of my sweet hand painted Angels.
Each angel is slightly different and has a special dedication by an individual order of customer.
All are hand painted on wood.
My angels are ideal for an original gift for wedding guests.

I use waterproof acrylic paints.


Malowane AniołkiAniołki ręcznie malowane na deskach lub podobraziach malarskich powstają od kilku lat i doczekały się wielu stoisk w rozmaitych częściach Polski, a nawet Europy.
Najczęściej sprawdzają się jako miły upominek do prezentu na ślub, chrzciny czy z okazji pierwszej Komunii Świętej. A wszystko za sprawą osobistej dedykacji, jaka trafia do serce obdarowywanych.
W kurortach turystycznych zaś, są zazwyczaj pamiątką z podróży.
Każdy z moich aniołków jest jedyny w swoim rodzaju, gdyż spod pędzla nigdy nie wyjdą dwa identyczne. 
Do malowania stosuję wodoodpornych, nietoksycznych farb. 
Od pewnego czasu Malowane Aniołki doczekały się własnego profilu na Facebook'u. Zapraszam do "lajkowania" i pozostawiania komentarzy na www.facebook.com/MalowaneAniolki