Uwielbiam także malować aniołki na pociętych brzozowych gałązkach. Można z nich zrobić zawieszki lub breloczki. Przed pocięciem brzozowe gałązki są poddawane suszeniu, a po namalowaniu aniołków są impregnowane, a farby zabezpieczane przed ścieraniem i płowieniem.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz